Europejski Fundusz Rolny na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie. Operacja pn. Prowadzenie strony internetowej na potrzeby realizacji LSR, w tym w szczególności zamieszczania na tej stronie Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania M19 Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach Inicjatywy LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, poddziałanie 19.4 Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji

Wdrażaj z nami lokalną strategię rozwoju na lata 2016-2023 

Stowarzyszenie "Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Kaczawskie" jest członkiem oraz współpracuje:

- w ramach Geoparku Kraina Wygasłych Wulkanów

- w ZWIĄZKU STOWARZYSZEŃ "DOLNOŚLĄSKA SIEĆ PARTNERSTW LGD" 

- z Polskią Siecią LGD


 

założenia projektu LSR

PUNKT INFORMACYJNO-KONSULTACYJNY  ds. Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2016 - 2023 

Informujemy, że w siedzibie Stowarzyszenia "Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Kaczawskie" w Mściwojowie 54 prowadzony jest punkt konsultacyjny dla potencjalnych beneficjentów Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2016-2023.

Zapraszamy mieszkańców z obszaru działania LGD Partnerstwo Kaczawskie (gmina: Bolków, Krotoszyce, Legnickie Pole, Męcinka, Mściwojów, Paszowice, Pielgrzymka, Ruja, Świerzawa, Wądroże Wielkie, Zagrodno, Złotoryja wiejska, Miasto Wojcieszów, Miasto Złotoryja) do odwiedzenia punktu informacyjno - konsultacyjnego.

Punkt konsultacyjny dla potencjalnych beneficjentów otwarty w poniedziałek, wtorek i czwartek w godzinach: 9.00 - 14.00  a w trakcie ogłoszenia naboru wniosków CODZIENNIE! Uwaga!  W związku z dużym zainteresowaniem prosimy o telefoniczną rezerwację terminu - 76 8728718.

UWAGA! W związku z zagrożeniem epidemiologicznym chorobą zakaźną COVID-19, wywołaną przez wirus SARS-CoV -2, biuro LGD Partnerstwo Kaczawskie przechodzi na pracę zdalną – z dyżurami pracowników w biurze Stowarzyszenia.
W sprawach pilnych beneficjenci będą przyjmowani codziennie w godz. 8.00-12.00, pozostałe sprawy prosimy przekazywać pracownikom telefonicznie (76 8728718) lub mailowo (lgd.kaczawskie@gmail.com). Pracujemy codziennie od poniedziałku do piątku do godziny 15.00.

UWAGA!

2021-12-23 (35 dni temu)

Życząc wszystkim zdrowia i odpoczynku - informujemy przy okazji, że Biuro LGD w piątek  -24 grudnia w Wigilię będzie nieczynne.

Przepraszamy. Do zobaczenia i usłyszenia po Świętach.

Ogłaszamy Konkursy dla szkół w ramach projektu "Dumni z Krainy Wygasłych Wulkanów"

2021-12-17 (41 dni temu)

Stowarzyszenie Kaczawskie wraz ze Stowarzyszeniem LGD Parnterstwo Kaczawskie, zapraszają dzieci i młodzież z klas I-III i IV-VIII, do udziału w dwóch konkursach z nagrodami!

W konkursach uczestniczyć mogą uczniowie klas szkół podstawowych, zamieszkujący obszar Partnerstwa Kaczawskiego, czyli następujące miasta i gminy: Bolków, Krotoszyce, Legnickie Pole, Męcinka, Mściwojów, Paszowice, Pielgrzymka, Ruja, Świerzawa, Wądroże Wielkie, Zagrodno, Złotoryja wiejska, Miasto Wojcieszów, Miasto Złotoryja.

Czym jest Smart Village?

2021-12-13 (45 dni temu)

Wychodząc naprzeciw nowym kierunkom rozwoju obszarów wiejskich, min. poprzez podejście Smart Village - podpowiadamy, gdzie szukać wiedzy na ten temat i sami  cały czas się uczymy.

Podejście Smart Village bazuje na połączeniu nowoczesnych narzędzi i technologii dla polepszenia jakości życia oraz podniesienia standardu usług publicznych dla obywateli, przy lepszym wykorzystaniu zasobów oraz mniejszym wpływie na środowisko.

Odebraliśmy medal PTTK

2021-12-06 (52 dni temu)

Zarząd Główny Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego, na wniosek Zarządu PTTK Jawor z Prezesem Leszkiem Drabczykiem, przyznał dla naszego Stowarzyszenia LGD Partnerstwo Kaczawskie Medal "Za pomoc i współpracę".
Jest to jedno z najwyższych odznaczeń- z czego ogromnie się cieszymy
Podziękowania za naszą wieloletnią działalność na rzecz turystyki złożył nam również Emilian Bera- Burmistrz Miasta Jawora
Dziękujemy za docenienie naszej pracy.