Europejski Fundusz Rolny na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie. Operacja pn. Prowadzenie strony internetowej na potrzeby realizacji LSR, w tym w szczególności zamieszczania na tej stronie Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania M19 Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach Inicjatywy LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, poddziałanie 19.4 Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji

Wdrażaj z nami lokalną strategię rozwoju na lata 2016-2023 

Stowarzyszenie "Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Kaczawskie" jest członkiem oraz współpracuje:

- w ramach Geoparku Kraina Wygasłych Wulkanów

- w ZWIĄZKU STOWARZYSZEŃ "DOLNOŚLĄSKA SIEĆ PARTNERSTW LGD" 

- z Polskią Siecią LGD


 

założenia projektu LSR

PUNKT INFORMACYJNO-KONSULTACYJNY  ds. Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2016 - 2023 

Informujemy, że w siedzibie Stowarzyszenia "Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Kaczawskie" w Mściwojowie 54 prowadzony jest punkt konsultacyjny dla potencjalnych beneficjentów Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2016-2023.

Zapraszamy mieszkańców z obszaru działania LGD Partnerstwo Kaczawskie (gmina: Bolków, Krotoszyce, Legnickie Pole, Męcinka, Mściwojów, Paszowice, Pielgrzymka, Ruja, Świerzawa, Wądroże Wielkie, Zagrodno, Złotoryja wiejska, Miasto Wojcieszów, Miasto Złotoryja) do odwiedzenia punktu informacyjno - konsultacyjnego.

Punkt konsultacyjny dla potencjalnych beneficjentów otwarty w poniedziałek, wtorek i czwartek w godzinach: 9.00 - 14.00  a w trakcie ogłoszenia naboru wniosków CODZIENNIE! Uwaga!  W związku z dużym zainteresowaniem prosimy o telefoniczną rezerwację terminu - 76 8728718.

Wyjazd do Geoparku Czeski Raj - projekt GEOLOGY

2023-11-21 (8 dni temu)

W związku z realizacją projektu współpracy GEOLOGY, czyli „Georóżnorodność dla Lokalnego Rozwoju” (Geodiversity for Local Development) - informujemy, że organizujemy wizytę studyjną do Geoparku Czeski Raj w terminie 28-30 listopada 2023r.

W Geoparku Czeski Raj spotkamy się z przedstawicielami Geoparku Świętokrzyskiego oraz przedstawicielami Geoparku „Łuk Mużakowa” .

Zgodnie z projektem od nas pojedzie 10 osób.
Wyjazd jest bezpłatny. Uwaga-będziemy przekraczać czeską granicę (prosimy sprawdzić ważność Dowodu Osobistego - nie krótszy niż 3 miesiące).

Nasz udział w Jubileuszu 70-lecia KGW Pogwizdów

2023-11-21 (8 dni temu)

W dniu 18 listopada 2023r. miałyśmy przyjemność i zaszczyt uczestniczyć w pięknym Jubileuszu 70-lecia działalności KGW Pogwizdów.
Jeszcze raz gratulujemy i składamy najserdeczniejsze życzenia .
Jesteśmy pod wrażeniem wspaniale zorganizowanej uroczystości. Dziękujemy za zaproszenie.

Wyjazd do Geoparku Świętokrzyskiego w ramach międzynarodowego projektu współpracy GEOLOGY

2023-11-13 (16 dni temu)

W związku z realizacją międzynarodowego projekt współpracy pn. „Georóżnorodność dla Lokalnego Rozwoju” (Geodiversity for Local Development) Akronim: „GEOLOGY” w dniach 21-22 listopada 2023 r. odbędzie się wizyta studyjna do Geoparku Świętokrzyskiego – obszaru działania Stowarzyszenia LGD ,,Perły Czarnej Nidy”.
Wizyta na terenie Geoparku Świętokrzyskiego, w której wraz z nami uczestniczyć będą przedstawiciele Geoparku Łuk Mużakowa oraz Geoparku Czeski Raj ukierunkowana będzie na temat działania na rzecz zapobiegania zmianom klimatu i ochrona georóżnorodności.

 

Zapraszamy na XV Kaczawski Jarmark Bożonarodzeniowy

2023-11-13 (16 dni temu)

Szanowni Państwo,
serdecznie zapraszamy na nasz Jubileuszowy XV Kaczawski Jarmark Bożonarodzeniowy w Krotoszycach. Jarmark odbędzie się 10 grudnia br.

Gwarantujemy świąteczną atmosferę :)