Europejski Fundusz Rolny na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie. Operacja pn. Prowadzenie strony internetowej na potrzeby realizacji LSR, w tym w szczególności zamieszczania na tej stronie Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania M19 Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach Inicjatywy LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, poddziałanie 19.4 Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji

Wdrażaj z nami lokalną strategię rozwoju na lata 2016-2023 

Stowarzyszenie "Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Kaczawskie" jest członkiem oraz współpracuje:

- w ramach Geoparku Kraina Wygasłych Wulkanów

- w ZWIĄZKU STOWARZYSZEŃ "DOLNOŚLĄSKA SIEĆ PARTNERSTW LGD" 

- z Polskią Siecią LGD


 

założenia projektu LSR

PUNKT INFORMACYJNO-KONSULTACYJNY  ds. Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2016 - 2023 

Informujemy, że w siedzibie Stowarzyszenia "Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Kaczawskie" w Mściwojowie 54 prowadzony jest punkt konsultacyjny dla potencjalnych beneficjentów Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2016-2023.

Zapraszamy mieszkańców z obszaru działania LGD Partnerstwo Kaczawskie (gmina: Bolków, Krotoszyce, Legnickie Pole, Męcinka, Mściwojów, Paszowice, Pielgrzymka, Ruja, Świerzawa, Wądroże Wielkie, Zagrodno, Złotoryja wiejska, Miasto Wojcieszów, Miasto Złotoryja) do odwiedzenia punktu informacyjno - konsultacyjnego.

Punkt konsultacyjny dla potencjalnych beneficjentów otwarty w poniedziałek, wtorek i czwartek w godzinach: 9.00 - 14.00  a w trakcie ogłoszenia naboru wniosków CODZIENNIE! Uwaga!  W związku z dużym zainteresowaniem prosimy o telefoniczną rezerwację terminu - 76 8728718.

UWAGA! W związku z zagrożeniem epidemiologicznym chorobą zakaźną COVID-19, wywołaną przez wirus SARS-CoV -2, biuro LGD Partnerstwo Kaczawskie przechodzi na pracę zdalną – z dyżurami pracowników w biurze Stowarzyszenia.
W sprawach pilnych beneficjenci będą przyjmowani codziennie w godz. 8.00-12.00, pozostałe sprawy prosimy przekazywać pracownikom telefonicznie (76 8728718) lub mailowo (lgd.kaczawskie@gmail.com). Pracujemy codziennie od poniedziałku do piątku do godziny 15.00.

UWAGA! BIURO NIECZYNNE

2022-01-11 (16 dni temu)

Informujemy, że w dniu 13 stycznia 2022r. (czwartek)  Biuro LGD   będzie nieczynne z powodu wyjazdu pracowników na szkolenie. Przepraszamy za utrudnienia.

Przypomnienie o Konkursach dla dzieci i młodzieży !!

2022-01-11 (16 dni temu)

Przypominamy, że do 14 stycznia 2022 r. do piątku do godz. 15.00 przyjmujemy prace konkursowe “SKARBY KRAINY WYGASŁYCH WULKANÓW”  oraz  „ODKRYWCY KRAINY WYGASŁYCH WULKANÓW”..

 

Stowarzyszenie Kaczawskie wraz ze Stowarzyszeniem LGD Parnterstwo Kaczawskie, zapraszają dzieci i młodzież z klas I-III i IV-VIII, do udziału w dwóch konkursach z nagrodami!

W konkursach uczestniczyć mogą uczniowie klas szkół podstawowych, zamieszkujący obszar Partnerstwa Kaczawskiego, czyli następujące miasta i gminy: Bolków, Krotoszyce, Legnickie Pole, Męcinka, Mściwojów, Paszowice, Pielgrzymka, Ruja, Świerzawa, Wądroże Wielkie, Zagrodno, Złotoryja wiejska, Miasto Wojcieszów, Miasto Złotoryja.

 szczegóły w wiadomościach poniżej... i załączonych regulaminach

UWAGA! BIURO NIECZYNNE

2022-01-05 (22 dni temu)

Informujemy, że  Biuro LGD w piątek  7 stycznia  będzie nieczynne. Przepraszamy za utrudnienia.

Życzenia Świąteczne

2021-12-23 (35 dni temu)

Święta Bożego Narodzenia to czas pełen uroku, czas podsumowań i zadumy.

Życzymy więc, by Święta Bożego Narodzenia były okresem pojednania i spokoju.

Niech przy wigilijnym stole znajdzie się szczęście i wzajemne zrozumienie.

A Nowy Rok 2022 niechaj przyniesie zdrowie, pomyślność i sukcesy.

- Życzą Członkowie Zarządu i Pracownicy Biura Stowarzyszenia

„Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Kaczawskie”