Europejski Fundusz Rolny na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie. Operacja pn. Prowadzenie strony internetowej na potrzeby realizacji LSR, w tym w szczególności zamieszczania na tej stronie Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania M19 Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach Inicjatywy LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, poddziałanie 19.4 Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji

Wdrażaj z nami lokalną strategię rozwoju na lata 2016-2023 

Stowarzyszenie "Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Kaczawskie" jest członkiem oraz współpracuje:

- w ramach Geoparku Kraina Wygasłych Wulkanów

- w ZWIĄZKU STOWARZYSZEŃ "DOLNOŚLĄSKA SIEĆ PARTNERSTW LGD" 

- z Polskią Siecią LGD


 

założenia projektu LSR

PUNKT INFORMACYJNO-KONSULTACYJNY  ds. Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2016 - 2023 

Informujemy, że w siedzibie Stowarzyszenia "Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Kaczawskie" w Mściwojowie 54 prowadzony jest punkt konsultacyjny dla potencjalnych beneficjentów Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2016-2023.

Zapraszamy mieszkańców z obszaru działania LGD Partnerstwo Kaczawskie (gmina: Bolków, Krotoszyce, Legnickie Pole, Męcinka, Mściwojów, Paszowice, Pielgrzymka, Ruja, Świerzawa, Wądroże Wielkie, Zagrodno, Złotoryja wiejska, Miasto Wojcieszów, Miasto Złotoryja) do odwiedzenia punktu informacyjno - konsultacyjnego.

Punkt konsultacyjny dla potencjalnych beneficjentów otwarty w poniedziałek, wtorek i czwartek w godzinach: 9.00 - 14.00  a w trakcie ogłoszenia naboru wniosków CODZIENNIE! Uwaga!  W związku z dużym zainteresowaniem prosimy o telefoniczną rezerwację terminu - 76 8728718.

UWAGA! W związku z zagrożeniem epidemiologicznym chorobą zakaźną COVID-19, wywołaną przez wirus SARS-CoV -2, biuro LGD Partnerstwo Kaczawskie przechodzi na pracę zdalną – z dyżurami pracowników w biurze Stowarzyszenia.
W sprawach pilnych beneficjenci będą przyjmowani codziennie w godz. 8.00-12.00, pozostałe sprawy prosimy przekazywać pracownikom telefonicznie (76 8728718) lub mailowo (lgd.kaczawskie@gmail.com). Pracujemy codziennie od poniedziałku do piątku do godziny 15.00.

Odbyło się szkolenie pn. "Ewaluacja i monitoring LSR - zasady ewaluacji i monitoringu Lokalnej Strategii Rozwoju Kierowanej przez Społeczność"

2021-11-26 (62 dni temu)

Dnia 25 listopada 2021r. członkowie Rady LGD, Zarządu LGD i Komisji Rewizyjnej LGD oraz pracownicy biura – wzięli udział w szkoleniu pn. "Ewaluacja i monitoring LSR - zasady ewaluacji i monitoringu Lokalnej Strategii Rozwoju Kierowanej przez Społeczność". Szkolenie zostało zorganizowane przez biuro LGD w Pensjonacie i Restauracji Villa Greta w Dobkowie, a osobą prowadzącą był pan Andrzej Ruszlewicz z Wrocławia, doświadczony moderator i trener m.in. z zakresu rozwoju obszarów wiejskich i programów środowiskowych.

Aktualizacja instrukcji wypełniania wniosków o przyznanie pomocy 19.2 Premia/Inne własne

2021-11-24 (64 dni temu)

W celu zapewnienia poprawności podejścia do sposobu / terminu składania wniosków o przyznanie pomocy do LGD oraz momentu ponoszenia kosztów w przypadku podejmowania działalności gospodarczej uprzejmie informuję, że została doprecyzowana Instrukcja wypełniania wniosku o przyznanie pomocy, dla poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność

 

 

 

 

Posiedzenie Rady LGD autokontrola

2021-11-19 (69 dni temu)

 Przewodnicząca Rady LGD Pani Żaneta Klonowska informuje, że   w dniu 25 listopada 2021 (czwartek)  w Dobkowie od godz. 15.30. odbędzie się na posiedzenie Rady LGD. Posiedzenie będzie dotyczyło ponownej weryfikacji wniosku nr 19/2021/2.2/5 złożonego w Naborze nr 19/2021.

Czym jest Smart Village? — zaproszenie do obejrzenia nagrań ze szkoleń

2021-11-17 (71 dni temu)

Informujemy, że na stronie internetowej Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich https://ksow.pl/aktualnosc/asa istnieje możliwość obejrzenia nagrań wykładów, dyskusji oraz prezentacji z trzech dni spotkań, które służyły przybliżeniu koncepcji Smart Village.