Europejski Fundusz Rolny na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie. Operacja pn. Prowadzenie strony internetowej na potrzeby realizacji LSR, w tym w szczególności zamieszczania na tej stronie Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania M19 Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach Inicjatywy LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, poddziałanie 19.4 Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji

Wdrażaj z nami lokalną strategię rozwoju na lata 2016-2023 

Stowarzyszenie "Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Kaczawskie" jest członkiem oraz współpracuje:

- w ramach Geoparku Kraina Wygasłych Wulkanów

- w ZWIĄZKU STOWARZYSZEŃ "DOLNOŚLĄSKA SIEĆ PARTNERSTW LGD" 

- z Polskią Siecią LGD


 

założenia projektu LSR

PUNKT INFORMACYJNO-KONSULTACYJNY  ds. Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2016 - 2023 

Informujemy, że w siedzibie Stowarzyszenia "Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Kaczawskie" w Mściwojowie 54 prowadzony jest punkt konsultacyjny dla potencjalnych beneficjentów Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2016-2023.

Zapraszamy mieszkańców z obszaru działania LGD Partnerstwo Kaczawskie (gmina: Bolków, Krotoszyce, Legnickie Pole, Męcinka, Mściwojów, Paszowice, Pielgrzymka, Ruja, Świerzawa, Wądroże Wielkie, Zagrodno, Złotoryja wiejska, Miasto Wojcieszów, Miasto Złotoryja) do odwiedzenia punktu informacyjno - konsultacyjnego.

Punkt konsultacyjny dla potencjalnych beneficjentów otwarty w poniedziałek, wtorek i czwartek w godzinach: 9.00 - 14.00  a w trakcie ogłoszenia naboru wniosków CODZIENNIE! Uwaga!  W związku z dużym zainteresowaniem prosimy o telefoniczną rezerwację terminu - 76 8728718.

15 urodziny Stowarzyszenia "LGD Partnerstwo Kaczawskie" i Kaczawski Festiwal Podróżniczy

2023-10-27 (33 dni temu)

Druga edycja Kaczawskiego Festiwalu Podróżniczego zbliża się wielkimi krokami!

Już w sobotę 4 listopada b.r. ,,Budzimy Wygasłe Wulkany” w Sudeckiej Zagrodzie Edukacyjnej w Dobkowie!
Będzie naprawdę GORĄCO!

Tym bardziej, że podczas tegorocznego festiwalu będziemy również świętować jubileusz 15 lat naszego Stowarzyszenia "Lokalna Grupa Działania Partnertwo Kaczawskie"!

Uwaga - nasze biuro będzie nieczynne

2023-10-20 (40 dni temu)

Informujemy, że w dniach 23-25 października 2023r. biuro LGD będzie nieczynne, w związku z wyjazdem pracowników na wizytę studyjną na Słowację.

W związku z bardzo późnym powrotem biuro w dniu 26 października 2023r. będzie czynne od godz. 12.00.

Odwiedziliśmy Geopark Łuk Mużakowa (projekt GEOLOGY)

2023-10-20 (40 dni temu)

To był bardzo udany wyjazd, a odbył się w dniach 18-19 października 2023r. W tej ciekawej wizycie studyjnej, w ramach realizowanego projektu „Georóżnorodność dla Lokalnego Rozwoju” (Geodiversity for Local Development) Akronim: „GEOLOGY”, udział wzięli: pracownicy biura LGD, nasi lokalni przewodnicy, edukatorzy, przedstawiciele organizacji pozarządowych, przedstawiciel Sudeckiej Zagrody Edukacyjnej w Dobkowie, nauczyciel geografii oraz specjalista ds. turystyki.

Odbyły się potkania informacyjno-konsultacyjne dot. naboru nr 28/2023

2023-10-16 (44 dni temu)

W październiku odbyły się dwa spotkania informacyjno-konsultacyjne dotyczące warunków ubiegania się o środki w konkursie nr 28/2023 – rozwój ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury turystycznej, rekreacyjnej i kulturalnej. Spotkania dedykowane były przedstawicielom organizacji pozarządowych i JST z terenu działania LGD Partnerstwo Kaczawskie.