Laureaci konkursu fotograficznego "Kraina Wygasłych Wulkanów"-kategoria Kaczawskie Minerały

2017-08-28 11:38

W związku z rozstrzygnięciem konkursu fotograficznego "Kraina Wygasłych Wulkanów"- prezentujemy nagrodzone prace w kategorii "Kaczawskie Minerały". Przypomnijmy, że w tej kategorii zakwalifikowało się 17 zdjęć, a Komisja Konkursowa postanowiła wyróżnić 5 z nich. W tej kategorii nie przyznano I miejsca. Nagrodzone zdjecia w wydruku wielkoformatowym można zobaczyć w Sudeckiej Zagrodzie Edukacyjnej w Dobkowie.

Laureaci konkursu fotograficznego "Kraina Wygasłych Wulkanów"-kategoria Wulkany i atrakcje Geoturystyczne

2017-08-28 11:34

W związku z rozstrzygnięciem konkursu fotograficznego "Kraina Wygasłych Wulkanów"- prezentujemy nagrodzone prace w kategorii "Wulkany i atrakcje Geoturystyczne". Przypomnijmy, że w tej kategorii zakwalifikowały się 34 prace, a Komisja Konkursowa postanowiła nagrodzić 7 z nich. Nagrodzone zdjecia w wydruku wielkoformatowym można zobaczyć w Sudeckiej Zagrodzie Edukacyjnej w Dobkowie.

„Kraina Wygasłych Wulkanów” w obiektywie - rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego i Wystawa pokonkursowa w Dobkowie

2017-08-28 09:04

W dniu 17 sierpnia 2017r. w biurze Stowarzyszenia „LGD Partnerstwo Kaczawskie” odbyło się posiedzenie Komisji, które rozstrzygnęło konkurs fotograficzny „Kraina Wygasłych Wulkanów”. Przypomnijmy, że Konkurs fotograficzny „Kraina Wygasłych Wulkanów” został ogłoszony 19 lipca br. przez Stowarzyszenie „Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Kaczawskie”. Łącznie wpłynęło 55 prac, 3 z nich nie spełniło wymogu właściwego miejsca zamieszkania, a jedno zostało wycofane. W Kategorii „Wulkany i Atrakcje Geoturystyczne” zakwalifikowały się 34 prace, a w kategorii „Kaczawskie Minerały” zakwalifikowało się 17 fotografii.

Zaproszenie na wyjazd szkoleniowy do Geoparku Kielce

2017-08-23 11:42

Stowarzyszenie „Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Kaczawskie” zaprasza na wyjazd szkoleniowy organizowany dla członków i liderów LGD Partnerstwo Kaczawskie do Geoparku Kielce w dn. 13-14 września 2017r.

Konkurs EKOLeader LGD

2017-08-22 02:41

Lokalna Grupa Działania "Północne Mazowsze" zaprasza do zgłoszenia opisu operacji o charakterze proekologicznym do nieodpłatnego Konkursu dla Lokalnych Grup Działania pn. „EkoLeader LGD”. Opisy dobrych praktyk mogą dotyczyć przedsięwzięć o charakterze społecznym, gospodarczym i inwestycyjnym, zrealizowanych w poprzedniej lub aktualnej perspektywie finansowej Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich.