Europejski Fundusz Rolny na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie. Operacja pn. Prowadzenie strony internetowej na potrzeby realizacji LSR, w tym w szczególności zamieszczania na tej stronie Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania M19 Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach Inicjatywy LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, poddziałanie 19.4 Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji

Kaczawski Bal z okazji 10-lecia Partnerstwa Kaczawskiego

2018-09-12 01:34

informujemy, że dnia 13 października br. o godz. 18.00 w Pałacu w Warmątowicach Sienkiewiczowskich (gmina Krotoszyce) odbędzie się Kaczawski Bal z okazji X Jubileuszu Stowarzyszenia LGD Partnerstwo Kaczawskie. Serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania członków naszego stowarzyszenia oraz kaczawskich przyjaciół wraz z osobami towarzyszącymi. Bal przewidziany jest na 200 osób.

Bilety w cenie 100 zł/osoba są już do nabycia w biurze LGD ( Mściwojów 54) oraz od piątku (14 września) w Sudeckiej Zagrodzie Edukacyjnej w Dobkowie (Dobków 66).

W programie:
- poczęstunek (3 ciepłe dania, zimne przekąski, ciasto, kawa, herbata, woda, napoje gazowane, owoce, jubileuszowy tort)
- okolicznościowe przemówienia
- Darek Morgan Chajutin - Recital Kaczawskich Piosenek
- konkursy i zabawy integracyjne
- zabawa taneczna do białego rana z DJ Pawłem

Pierwszeństwo w zakupie biletów mają członkowie Stowarzyszenia LGD Partnerstwo Kaczawskie z osobami towarzyszącymi. Bilety sprzedawane są do dnia 28 września br.
Na listę uczestników balu zostaną wpisane tylko i wyłącznie osoby, które rzeczywiście zakupiły bilety. Uprzejmie prosimy zabrać ze sobą na bal zakupione bilety.

Serdecznie zapraszamy!

Zdjęcia

  •  -