WDRAŻAJ Z NAMI  LOKALNĄ STRATEGIĘ ROZWOJU NA LATA 2016-2023

 UWAGA!!!!  OBJAZD!!!

Informujemy, że w związku z budową trasy S3 obowiązuje objazd na trasie Jawor-Mściwojów. Objazd przez Niedaszów jest bardzo dobrze oznakowany i wydłuża czas dojazdu do naszego biura tylko o niecałe 5 minut.

 

 PUNKT INFORMACYJNO-KONSULTACYJNY

ds. Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2016 - 2023 

Informujemy, że w siedzibie Stowarzyszenia "Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Kaczawskie" w Mściwojowie 54 prowadzony jest punkt konsultacyjny dla potencjlanych beneficjentów Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2016-2023.

Zapraszamy mieszkańców z obszaru działania LGD Partnerstwo Kaczawskie (gmina: Bolków, Krotoszyce, Legnickie Pole, Męcinka, Mściwojów, Paszowice, Pielgrzymka, Ruja, Świerzawa, Wądroże Wielkie, Zagrodno, Złotoryja wiejska, Miasto Wojcieszów, Miasto Złotoryja) do odwiedzenia punktu informacyjno - konsultacyjnego.

Punkt konsultacyjny dla potencjalnych beneficjentów otwarty w poniedziałek, wtorek i czwartek w godzinach: 9.00 - 14.00  W trakcie ogłoszenia naboru wniosków CODZIENNIE!

Uwaga!  W związku z dużym zainteresowaniem prosimy o telefoniczną rezerwację terminu - 76 8728718.

INFORMACJA!

2016-11-22 11:09

Szanowni Państwo,

Informujemy, że wyczerpał się limit miejsc dla wystawców na X Kaczawskim Jarmarku Bożonarodzeniowym, który odbędzie się 11 grudnia 2016 r. w Pałacu w Krotoszycach.

Walne Zebranie Stowarzyszenia „Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Kaczawskie”

2016-11-21 02:23

Zarząd Stowarzyszenia „Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Kaczawskie” oraz Pani Wójt Gminy Złotoryja Maria Leśna zapraszają wszystkich członków Stowarzyszenia na Walne Zebranie, które odbędzie się 7 grudnia 2016 r. (środa) o godzinie 15.30 w Świetlicy Wiejskiej w Prusicach.

Zapraszamy na X Kaczawski Jarmark Bożonarodzeniowy!

2016-11-17 09:37

Zarząd oraz pracownicy biura Stowarzyszenia „Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Kaczawskie” pragną zaprosić Państwa na organizowany „X Kaczawski Jarmark Bożonarodzeniowy”, który odbędzie się w Pałacu w Krotoszycach  w niedzielę - 11 grudnia 2016r. od godz. 12.00.

Podczas Jarmarku tradycyjnie już zostaną przeprowadzone dwa konkursy: na „Najpiękniejsze stoisko na Jarmarku” oraz na „Pamiątkę świąteczną od Górala Kaczawskiego”. Nową formułą jaką wprowadziliśmy w program Jarmarku jest Przegląd Zespołów Kolędniczych. W Przeglądzie mogą brać udział zespoły ludowe, amatorskie grupy teatralne, schole parafialne i chóry oraz nieformalne grupy kolędnicze, które tradycyjnie kolędują w regionie Gór i Pogórza Kaczawskiego.

W załączeniu udostępnione są regulaminy i karty zgłoszeń.