WDRAŻAJ Z NAMI  LOKALNĄ STRATEGIĘ ROZWOJU NA LATA 2016-2023

 UWAGA!!!!  OBJAZD!!!

Informujemy, że w związku z budową trasy S3 obowiązuje objazd na trasie Jawor-Mściwojów. Objazd przez Niedaszów jest bardzo dobrze oznakowany i wydłuża czas dojazdu do naszego biura tylko o niecałe 5 minut.

 

 PUNKT INFORMACYJNO-KONSULTACYJNY

ds. Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2016 - 2023 

Informujemy, że w siedzibie Stowarzyszenia "Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Kaczawskie" w Mściwojowie 54 prowadzony jest punkt konsultacyjny dla potencjlanych beneficjentów Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2016-2023.

Zapraszamy mieszkańców z obszaru działania LGD Partnerstwo Kaczawskie (gmina: Bolków, Krotoszyce, Legnickie Pole, Męcinka, Mściwojów, Paszowice, Pielgrzymka, Ruja, Świerzawa, Wądroże Wielkie, Zagrodno, Złotoryja wiejska, Miasto Wojcieszów, Miasto Złotoryja) do odwiedzenia punktu informacyjno - konsultacyjnego.

Punkt konsultacyjny dla potencjalnych beneficjentów otwarty w poniedziałek, wtorek i czwartek w godzinach: 9.00 - 14.00  W trakcie ogłoszenia naboru wniosków CODZIENNIE!

Uwaga!  W związku z dużym zainteresowaniem prosimy o telefoniczną rezerwację terminu - 76 8728718.

Informacja

2017-01-09 09:56

Przypominamy, że jednym z kryteriów wyboru operacji w naszym Stowarzyszeniu jest członkostwo: wnioskodawca, który został członkiem LGD Partnerstwo Kaczawskie w 2015r. i wcześniej oraz posiada uregulowane składki otrzyma 4 punkty, zaś wnioskodawca który został członkiem LGD Partnerstwo Kaczawskie po 2015r. i posiada uregulowane składki - otrzyma 2 punkty.
W związku z powyższym informujemy, że najbliższy Zarząd LGD odbędzie się końcem stycznia. Osoby chcące otrzymać dodatkowe punkty za członkostwo w Stowarzyszeniu „LGD Partnerstwo Kaczawskie”, powinny złożyć deklarację członkowską najpóźniej do dnia 23 stycznia br. Formularz deklaracji dostępny jest na naszej stronie internetowej.

Numer identyfikacyjny ARiMR dla beneficjentów PROW 2014-2020

2017-01-04 10:00

Informujemy przyszłych Beneficjentów, którzy będą zainteresowani składaniem wniosków
o przyznanie pomocy w ramach działań PROW 2014-2020, iż jednym z niezbędnych dokumentów jest posiadanie numeru identyfikacji producenta nadawanego zgodnie z ustawą z 23 października 2014r. o zmianie ustawy o krajowym systemie ewidencji producentów, ewidencji gospodarstw rolnych oraz ewidencji wniosków o przyznanie płatności (Dz.U. z 2014 r. poz. 1872 z późn. zm.).
Pomoc jest przyznawana podmiotowi beneficjentowi, który spełnia warunki określone w § 3 rozporządzenia i któremu został nadany numer identyfikacyjny w trybie przepisów o krajowym systemie ewidencji producentów, ewidencji gospodarstw rolnych oraz ewidencji wniosków o przyznanie płatności, zwany dalej „numerem identyfikacyjnym”.

Jeśli podmiot ubiegający się o przyznanie pomocy nie posiada nadanego numeru identyfikacyjnego, należy wypełnić i złożyć odpowiedni wniosek we właściwym terytorialnie Biurze Powiatowym Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa:

Biuro Powiatowe w Jaworze:
ul. Starojaworska 91

Biuro Powiatowe w Pielgrzymce:
Pielgrzymka 109A/1

Biuro Powiatowe w Legnicy:
Bydgoska 18

X Kaczawski Jarmark Bożonarodzeniowy

2016-12-15 09:00

Pierniki, ciasta, miody, kolorowe bombki, aniołki, bałwanki, bożonarodzeniowe stroiki, wspaniałe występy zespołów folklorystycznych i zespołów kolędniczych, a przede wszystkim niezwykła świąteczna atmosfera – tak podsumować można jubileuszowy X Kaczawski Jarmark Bożonarodzeniowy, który odbył się 11 grudnia br. w Pałacu Krotoszyce. Jarmark zorganizowany został przez Stowarzyszenie „Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Kaczawskie”.

Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia "Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Kaczawskie"

2016-11-30 03:00

7 grudnia 2016 r. (środa) o godzinie 15.30 w Świetlicy Wiejskiej w Prusicach odbędzie się Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia.
Zgodnie z opisem w LSR, zmiany do Strategii, Procedury wyboru i oceny operacji oraz zmiany Lokalnych kryteriów wyboru (propozycje zmian zaznaczono na czerwono) muszą być poddane konsultacjom społecznym. W związku z powyższym - wszelkie uwagi prosimy przesyłać na załączonym formularzu. W załączeniu dokumenty.