Europejski Fundusz Rolny na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie. Operacja pn. Prowadzenie strony internetowej na potrzeby realizacji LSR, w tym w szczególności zamieszczania na tej stronie Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania M19 Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach Inicjatywy LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, poddziałanie 19.4 Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji

Wdrażaj z nami lokalną strategię rozwoju
na lata 2016-2023

założenia projektu

PUNKT INFORMACYJNO-KONSULTACYJNY

ds. Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2016 - 2023 

Informujemy, że w siedzibie Stowarzyszenia "Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Kaczawskie" w Mściwojowie 54 prowadzony jest punkt konsultacyjny dla potencjalnych beneficjentów Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2016-2023.

Zapraszamy mieszkańców z obszaru działania LGD Partnerstwo Kaczawskie (gmina: Bolków, Krotoszyce, Legnickie Pole, Męcinka, Mściwojów, Paszowice, Pielgrzymka, Ruja, Świerzawa, Wądroże Wielkie, Zagrodno, Złotoryja wiejska, Miasto Wojcieszów, Miasto Złotoryja) do odwiedzenia punktu informacyjno - konsultacyjnego.

Punkt konsultacyjny dla potencjalnych beneficjentów otwarty w poniedziałek, wtorek i czwartek
w godzinach: 9.00 - 14.00  a w trakcie ogłoszenia naboru wniosków CODZIENNIE!

Uwaga!  W związku z dużym zainteresowaniem prosimy o telefoniczną rezerwację terminu - 76 8728718.

Wizyta studyjna do Geoparku Łuk Mużakowa

2019-06-12 (101 dni temu)

7 czerwca 2019 Kaczawscy Liderzy wzięli udział w wyjeździe edukacyjnym do Geoparku Łuk Mużakowa. Wyjazd organizowany był w ramach Operacji własnej nr 1/2018/OW p.n. „Akademia Kaczawskich Liderów jako społeczny aspekt tworzonego Geoparku Kraina Wygasłych Wulkanów”. W wyjeździe studyjnym w zakresie promowania dobrych praktyk wzięli udział również przedstawiciele samorządów, nadleśnictw, członkowie Rady oraz Zarząd Partnerstwa Kaczawskiego. Wyjazd studyjny był zorganizowany zgodnie z Harmonogramem Realizacji Planu Komunikacji na 2019 r. w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”.

Zaproszenie na spotkanie informacyjno-konsultacyjne dotyczące tworzonego Geoparku

2019-06-11 (102 dni temu)

Wspólnie ze Stowarzyszeniem Kaczawskim zapraszamy na spotkanie informacyjno-konsultacyjne dotyczące tworzonego Geoparku Kraina Wygasłych Wulkanów i jego wstąpienia do Światowej Sieci Geoparków UNESCO.

Informacja o kolejnym wyjeździe w ramach operacji własnej LGD "Kaczawska Inicjatywa"

2019-06-06 (107 dni temu)

Informujemy, że 18 czerwca 2019r. odbędzie się wyjazd integracyjno-studyjny pn. „Razem poznajemy ciekawe miejsca i ciekawych ludzi naszej Krainy Wygasłych Wulkanów” w ramach realizacji operacji własnej LGD pn. „Kaczawska inicjatywa szansą na aktywizację i integrację osób zagrożonych wykluczeniem społecznym”.
Będzie to wyjazd do Skansenu Górniczo-Hutniczego w Leszczynie i Pracowni Piernika Artystycznego w Wilkowie dla osób z Miasta i Gminy Świerzawa oraz Miasta Wojcieszów.

Informacja

2019-06-05 (108 dni temu)

Informujemy, że w dniu 7 czerwca br. biuro Stowarzyszenia LGD Partnerstwo Kaczawskie będzie nieczynne w związku z wyjazdem studyjnym do Geoparku Łuk Mużakowa.