Europejski Fundusz Rolny na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie. Operacja pn. Prowadzenie strony internetowej na potrzeby realizacji LSR, w tym w szczególności zamieszczania na tej stronie Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania M19 Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach Inicjatywy LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, poddziałanie 19.4 Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji

Wdrażaj z nami lokalną strategię rozwoju
na lata 2016-2023

założenia projektu

PUNKT INFORMACYJNO-KONSULTACYJNY

ds. Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2016 - 2023 

Informujemy, że w siedzibie Stowarzyszenia "Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Kaczawskie" w Mściwojowie 54 prowadzony jest punkt konsultacyjny dla potencjalnych beneficjentów Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2016-2023.

Zapraszamy mieszkańców z obszaru działania LGD Partnerstwo Kaczawskie (gmina: Bolków, Krotoszyce, Legnickie Pole, Męcinka, Mściwojów, Paszowice, Pielgrzymka, Ruja, Świerzawa, Wądroże Wielkie, Zagrodno, Złotoryja wiejska, Miasto Wojcieszów, Miasto Złotoryja) do odwiedzenia punktu informacyjno - konsultacyjnego.

Punkt konsultacyjny dla potencjalnych beneficjentów otwarty w poniedziałek, wtorek i czwartek
w godzinach: 9.00 - 14.00  a w trakcie ogłoszenia naboru wniosków CODZIENNIE!

Uwaga!  W związku z dużym zainteresowaniem prosimy o telefoniczną rezerwację terminu - 76 8728718.

Zaproszenie na spotkanie informacyjno-konsultacyjne dla przedsiębiorców i osób chcących założyć działalność gospodarczą

2019-08-12 (99 dni temu)

W związku z planowanym terminem naboru od 18.09.2019 do 04.10.2019 Stowarzyszenie „Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Kaczawskie”
zaprasza przedsiębiorców oraz osoby chcące założyć działalność gospodarczą z terenu LGD, tj. gmin: Bolków, Krotoszyce, Legnickie Pole, Męcinka, Mściwojów, Paszowice, Pielgrzymka, Ruja, Świerzawa, Wądroże Wielkie, Zagrodno, Złotoryja wiejska, Miasto Wojcieszów oraz Miasto Złotoryja
na
Spotkanie informacyjno – konsultacyjne dotyczące m.in. wypełniania wniosku o przyznanie pomocy w ramach Działania 19.2 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach Inicjatywy LEADER” na przedsięwzięcia:
2.1 Tworzenie nowych przedsiębiorstw
2.2. Rozwój istniejących przedsiębiorstw
które odbędzie się w środę 4 września 2019 r. o godz. 10.00 – 14.00 w Sudeckiej Zagrodzie Edukacyjnej w Dobkowie

 

Zaproszenie na warsztat aktywizujący w Rzeszówku pn. „Aktywnie i ekologicznie w Krainie Wygasłych Wulkanów”

2019-08-08 (102 dni temu)

Informujemy, że 20 sierpnia 2019r. odbędzie się wyjazd na warsztat aktywizujący w Rzeszówku pn. „Aktywnie i ekologicznie w Krainie Wygasłych Wulkanów” w ramach realizacji operacji własnej LGD pn. „Kaczawska inicjatywa szansą na aktywizację i integrację osób zagrożonych wykluczeniem społecznym”.

Będzie to wyjazd do Zagrody Edukacyjnej Zielony Wulkan w Rzeszówku dla uczestników projektu „Kaczawska inicjatywa” z gmin/miast: Krotoszyce, Pielgrzymka, Gmina Złotoryja, Miasto Złotoryja, Zagrodno.

Święto Geoparku Kraina Wygasłych Wulkanów - sobota

2019-07-23 (118 dni temu)

Stowarzyszenie "Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Kaczawskie oraz Stowarzyszenie Kaczawskie zapraszają na

Święto Geoparku w Sudeckiej Zagrodzie Edukacyjnej-podsumowanie Tygodnia Geoparku

27 lipca (sobota), w godz. 13:00-18:00
teren Sudeckiej Zagrody Edukacyjnej w Dobkowie

WSTĘP WOLNY!

TYDZIEŃ GEOPARKU

2019-07-18 (123 dni temu)

Stowarzyszenie Kaczawskie i Stowarzyszenie „Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Kaczawskie” zapraszają do udziału w wydarzeniu „Tydzień Geoparku Kraina Wygasłych Wulkanów” w terminie od 21 do 27 lipca 2019r. Tydzień Geoparku to wiele ciekawych, fascynujących warsztatów, wydarzeń, wycieczek, pokazów, dni otwartych i innych aktywności, które odbywać się będą na obszarze Krainy Wygasłych Wulkanów. Codziennie inne atrakcje, każdy znajdzie cos dla siebie! Warto skorzystać.
W załączeniu gazetka reklamowa i plakat.
Serdecznie zapraszamy – poznajcie Geopark Kraina Wygasłych Wulkanów.