Europejski Fundusz Rolny na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie. Operacja pn. Prowadzenie strony internetowej na potrzeby realizacji LSR, w tym w szczególności zamieszczania na tej stronie Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania M19 Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach Inicjatywy LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, poddziałanie 19.4 Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji

Wdrażaj z nami lokalną strategię rozwoju
na lata 2016-2023

założenia projektu

Informujemy, że w związku z budową trasy S3 obowiązuje objazd na trasie Jawor-Mściwojów. Objazd przez Niedaszów jest bardzo dobrze oznakowany i wydłuża czas dojazdu do naszego biura tylko o niecałe 5 minut.

PUNKT INFORMACYJNO-KONSULTACYJNY

ds. Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2016 - 2023 

Informujemy, że w siedzibie Stowarzyszenia "Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Kaczawskie" w Mściwojowie 54 prowadzony jest punkt konsultacyjny dla potencjlanych beneficjentów Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2016-2023.

Zapraszamy mieszkańców z obszaru działania LGD Partnerstwo Kaczawskie (gmina: Bolków, Krotoszyce, Legnickie Pole, Męcinka, Mściwojów, Paszowice, Pielgrzymka, Ruja, Świerzawa, Wądroże Wielkie, Zagrodno, Złotoryja wiejska, Miasto Wojcieszów, Miasto Złotoryja) do odwiedzenia punktu informacyjno - konsultacyjnego.

Punkt konsultacyjny dla potencjalnych beneficjentów otwarty w poniedziałek, wtorek i czwartek
w godzinach: 9.00 - 14.00  a w trakcie ogłoszenia naboru wniosków CODZIENNIE!

Uwaga!  W związku z dużym zainteresowaniem prosimy o telefoniczną rezerwację terminu - 76 8728718.

Informacja

2018-10-03 (106 dni temu)

Informujemy, że w związku z naszym wyjazdem studyjnym, biuro LGD w dniach 8-11.10.2018r. czynne bedzie w godzinach 8.00 - 12.00. Za utrudnienia przepraszamy.

Kaczawski Bal z okazji 10-lecia Partnerstwa Kaczawskiego

2018-09-12 (128 dni temu)

informujemy, że dnia 13 października br. o godz. 18.00 w Pałacu w Warmątowicach Sienkiewiczowskich (gmina Krotoszyce) odbędzie się Kaczawski Bal z okazji X Jubileuszu Stowarzyszenia LGD Partnerstwo Kaczawskie. Serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania członków naszego stowarzyszenia oraz kaczawskich przyjaciół wraz z osobami towarzyszącymi. Bal przewidziany jest na 200 osób.

Bilety w cenie 100 zł/osoba są już do nabycia w biurze LGD ( Mściwojów 54) oraz od piątku (14 września) w Sudeckiej Zagrodzie Edukacyjnej w Dobkowie (Dobków 66).

W programie:
- poczęstunek (3 ciepłe dania, zimne przekąski, ciasto, kawa, herbata, woda, napoje gazowane, owoce, jubileuszowy tort)
- okolicznościowe przemówienia
- Darek Morgan Chajutin - Recital Kaczawskich Piosenek
- konkursy i zabawy integracyjne
- zabawa taneczna do białego rana z DJ Pawłem

Pierwszeństwo w zakupie biletów mają członkowie Stowarzyszenia LGD Partnerstwo Kaczawskie z osobami towarzyszącymi. Bilety sprzedawane są do dnia 28 września br.
Na listę uczestników balu zostaną wpisane tylko i wyłącznie osoby, które rzeczywiście zakupiły bilety. Uprzejmie prosimy zabrać ze sobą na bal zakupione bilety.

Serdecznie zapraszamy!

Goście z ziemi krasnostawskiej na obszarze Partnerstwa Kaczawskiego

2018-09-11 (128 dni temu)

W dniach 05-07.09.2018r. mieliśmy przyjemność gościć na obszarze LGD Partnerstwo Kaczawskie uczestników wizyty studyjnej z LGD Krasnystaw Plus z woj. lubelskiego w ramach projektu „Cztery podejścia jeden cel – wypracowanie innowacyjnych mechanizmów współpracy z wykorzystaniem dziedzictwa kulturowego, przyrodniczego i historycznego obszarów LGD” sfinansowany z środków Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich (KSOW).

Zaproszenie na wyjazd studyjny

2018-08-30 (140 dni temu)

Zapraszamy do wzięcia udziału w trzydniowym wyjeździe studyjnym na obszar Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Krasnystaw Plus, który zaplanowany jest w dniach 8-11 października 2018 roku. Wyjazd realizowany jest w ramach projektu „Cztery podejścia jeden cel – wypracowanie innowacyjnych mechanizmów współpracy z wykorzystaniem dziedzictwa kulturowego, przyrodniczego i historycznego obszarów LGD”.

Zaproszenie skierowane jest do przedstawicieli Partnerów, reprezentujących trzy sektory, członków Zarządu, przedstawicieli Rad Programowych, Liderów lokalnych, młodzieży oraz przedstawicieli organizacji pozarządowych.