Europejski Fundusz Rolny na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie. Operacja pn. Prowadzenie strony internetowej na potrzeby realizacji LSR, w tym w szczególności zamieszczania na tej stronie Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania M19 Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach Inicjatywy LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, poddziałanie 19.4 Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji

Wdrażaj z nami lokalną strategię rozwoju
na lata 2016-2023

założenia projektu

PUNKT INFORMACYJNO-KONSULTACYJNY

ds. Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2016 - 2023 

Informujemy, że w siedzibie Stowarzyszenia "Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Kaczawskie" w Mściwojowie 54 prowadzony jest punkt konsultacyjny dla potencjalnych beneficjentów Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2016-2023.

Zapraszamy mieszkańców z obszaru działania LGD Partnerstwo Kaczawskie (gmina: Bolków, Krotoszyce, Legnickie Pole, Męcinka, Mściwojów, Paszowice, Pielgrzymka, Ruja, Świerzawa, Wądroże Wielkie, Zagrodno, Złotoryja wiejska, Miasto Wojcieszów, Miasto Złotoryja) do odwiedzenia punktu informacyjno - konsultacyjnego.

Punkt konsultacyjny dla potencjalnych beneficjentów otwarty w poniedziałek, wtorek i czwartek
w godzinach: 9.00 - 14.00  a w trakcie ogłoszenia naboru wniosków CODZIENNIE!

Uwaga!  W związku z dużym zainteresowaniem prosimy o telefoniczną rezerwację terminu - 76 8728718.

Odbył się wyjazd integracyjno-studyjny do Złotoryi i Wilkowa

2019-04-01 (49 dni temu)

28 marca br. Stowarzyszenie „Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Kaczawskie” zorganizowało wyjazd integracyjno-studyjny do Złotoryi i Pracowni Piernika Artystycznego w Wilkowie dla osób z Gminy Paszowice oraz Miasta i Gminy Bolków. Wyjazd pn. „Razem poznajemy ciekawe miejsca i ciekawych ludzi naszej Krainy Wygasłych Wulkanów” zorganizowano w ramach realizacji operacji własnej LGD nr 2/2018/OW pn. „Kaczawska inicjatywa szansą na aktywizację i integrację osób zagrożonych wykluczeniem społecznym”. Zaplanowane w projekcie wydarzenia mają posłużyć nabyciu nowych pomysłów i doświadczeń oraz zachęcić do aktywnego życia w lokalnym społeczeństwie, a także w życiu prywatnym

Wydarzenie animacyjne dla Kaczawskich Liderów w Złotoryi

2019-03-29 (53 dni temu)

Uczestnikom Akademii Kaczawskich Liderów przypominamy o jutrzejszym (30 marca 2019r.)wydarzeniu animacyjnym pn. "Nasze RIO - Animacja społeczności lokalnej ze szczególnym uwzględnieniem młodzieży - prezentacja dobrych praktyk", które odbędzie się w siedzibie stowarzyszenia Nasze RIO w Złotoryi o godz. 9.00.

„Razem poznajemy ciekawe miejsca i ciekawych ludzi naszej Krainy Wygasłych Wulkanów” – wyjazd do Podgórek i Wojcieszowa

2019-03-25 (57 dni temu)

Informujemy, że 8 kwietnia 2019r. odbędzie się wyjazd integracyjno-studyjny pn. „Razem poznajemy ciekawe miejsca i ciekawych ludzi naszej Krainy Wygasłych Wulkanów” w ramach realizacji operacji własnej LGD pn. „Kaczawska inicjatywa szansą na aktywizację i integrację osób zagrożonych wykluczeniem społecznym”. Będzie to wyjazd do Podgórek i Wojcieszowa dla osób z Gminy Mściwojów i Gminy Wądroże Wielkie.
Pierwszeństwo w wyjeździe mają osoby, które wzięły udział w spotkaniu „Bądźmy aktywni”
w Wądrożu Wielkim w dniu 12 marca br. – po przesłaniu wypełnionego formularza. Osoby, które nie były na tym spotkaniu, a prześlą formularz – zostaną wpisane na listę rezerwową.

 

„Razem poznajemy ciekawe miejsca i ciekawych ludzi naszej Krainy Wygasłych Wulkanów” – wyjazd do Złotoryi i Pracowni Piernika Artystycznego w Wilkowie

2019-03-20 (62 dni temu)

Informujemy, że 28 marca 2019r. odbędzie się wyjazd integracyjno-studyjny pn. „Razem poznajemy ciekawe miejsca i ciekawych ludzi naszej Krainy Wygasłych Wulkanów” w ramach realizacji operacji własnej LGD pn. „Kaczawska inicjatywa szansą na aktywizację i integrację osób zagrożonych wykluczeniem społecznym”. Będzie to wyjazd do Złotoryi i Pracowni Piernika Artystycznego w Wilkowie dla osób z Gminy Bolków i Gminy Paszowice.
Pierwszeństwo w wyjeździe mają osoby, które wzięły udział w spotkaniu „Bądźmy aktywni” w Sokolej w dniu 7 marca br. – po przesłaniu wypełnionego formularza. Osoby, które nie były na tym spotkaniu, a prześlą formularz – zostaną wpisane na listę rezerwową.