Europejski Fundusz Rolny na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie. Operacja pn. Prowadzenie strony internetowej na potrzeby realizacji LSR, w tym w szczególności zamieszczania na tej stronie Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania M19 Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach Inicjatywy LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, poddziałanie 19.4 Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji

Wdrażaj z nami lokalną strategię rozwoju
na lata 2016-2023

założenia projektu

PUNKT INFORMACYJNO-KONSULTACYJNY

ds. Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2016 - 2023 

Informujemy, że w siedzibie Stowarzyszenia "Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Kaczawskie" w Mściwojowie 54 prowadzony jest punkt konsultacyjny dla potencjalnych beneficjentów Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2016-2023.

Zapraszamy mieszkańców z obszaru działania LGD Partnerstwo Kaczawskie (gmina: Bolków, Krotoszyce, Legnickie Pole, Męcinka, Mściwojów, Paszowice, Pielgrzymka, Ruja, Świerzawa, Wądroże Wielkie, Zagrodno, Złotoryja wiejska, Miasto Wojcieszów, Miasto Złotoryja) do odwiedzenia punktu informacyjno - konsultacyjnego.

Punkt konsultacyjny dla potencjalnych beneficjentów otwarty w poniedziałek, wtorek i czwartek
w godzinach: 9.00 - 14.00  a w trakcie ogłoszenia naboru wniosków CODZIENNIE!

Uwaga!  W związku z dużym zainteresowaniem prosimy o telefoniczną rezerwację terminu - 76 8728718.

Zaproszenie na spotkanie informacyjno – konsultacyjne dotyczące aktualizacji MAPY TURYSTYCZNEJ LGD

2019-12-04 (128 dni temu)

Stowarzyszenie „Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Kaczawskie” zaprasza mieszkańców, przedsiębiorców, przedstawicieli gmin
oraz przedstawicieli organizacji pozarządowych z terenu LGD, tj. gmin: Bolków, Krotoszyce, Legnickie Pole, Męcinka, Mściwojów, Paszowice, Pielgrzymka, Ruja, Świerzawa, Wądroże Wielkie, Zagrodno, Złotoryja wiejska, Miasto Wojcieszów oraz Miasto Złotoryja na Spotkanie informacyjno – konsultacyjne dotyczące aktualizacji MAPY TURYSTYCZNEJ LGD - obszaru Gór i Pogórza Kaczawskiego, które odbędzie się we wtorek 10 grudnia 2019 r. w godz. 09.00 – 12.00 w Sudeckiej Zagrodzie Edukacyjnej w Dobkowie.

Promocja Krainy Wygasłych Wulkanów w AgroFaktach

2019-12-02 (130 dni temu)

AGROFAKTY - rolniczy program w Telewizji Regionalnej Wrocław TVP3  w swoich ostatnich emisjach w niedziele - 17.11.2019, 22.11.2019 oraz 1.12.2019 promują ofertę Geoparku Kraina Wygasłych Wulkanów.

A kto nie widział, zapraszamy do obejrzenia...

WEEKEND BEZ ŚNIEŻKI - spotkanie w Karkonoskim Parku Narodowym

2019-12-02 (130 dni temu)

A może nie na Śnieżkę?
W piątek 29 listopada br. w Karkonoskim Centrum Edukacji Ekologicznej w Szklarskiej Porębie Dyrekcja Karkonoskiego Parku Narodowego zorganizowała spotkanie z liderami organizacji działających w Kotlinie Jeleniogórskiej, by rozmawiać o tym jak przekonać gości, że oprócz Śnieżki i Szrenicy w Kotlinie Jeleniogórskiej i sąsiednich pasmach górskich jest wiele atrakcji i miejsc godnych odwiedzenia.

Krajowa Administracja Skarbowa przestrzega przed nielegalną sprzedażą napojów alkoholowych

2019-12-02 (130 dni temu)

UWAGA! Wystawcy!
Krajowa Administracja Skarbowa przestrzega przed nielegalną sprzedażą napojów alkoholowych na imprezach plenerowych!
Zakazuje się sprzedaży na naszym Jarmarku w Krotoszycach alkoholu:
-z niewiadomego źródła (bez banderoli),
-bez kasy fiskalnej,
-bez właściwej koncesji/zezwolenia!
Szczegóły w zał. piśmie i ulotce!