Europejski Fundusz Rolny na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie. Operacja pn. Prowadzenie strony internetowej na potrzeby realizacji LSR, w tym w szczególności zamieszczania na tej stronie Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania M19 Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach Inicjatywy LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, poddziałanie 19.4 Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji

Wdrażaj z nami lokalną strategię rozwoju
na lata 2016-2023

założenia projektu

PUNKT INFORMACYJNO-KONSULTACYJNY

ds. Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2016 - 2023 

Informujemy, że w siedzibie Stowarzyszenia "Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Kaczawskie" w Mściwojowie 54 prowadzony jest punkt konsultacyjny dla potencjalnych beneficjentów Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2016-2023.

Zapraszamy mieszkańców z obszaru działania LGD Partnerstwo Kaczawskie (gmina: Bolków, Krotoszyce, Legnickie Pole, Męcinka, Mściwojów, Paszowice, Pielgrzymka, Ruja, Świerzawa, Wądroże Wielkie, Zagrodno, Złotoryja wiejska, Miasto Wojcieszów, Miasto Złotoryja) do odwiedzenia punktu informacyjno - konsultacyjnego.

Punkt konsultacyjny dla potencjalnych beneficjentów otwarty w poniedziałek, wtorek i czwartek
w godzinach: 9.00 - 14.00  a w trakcie ogłoszenia naboru wniosków CODZIENNIE!

Uwaga!  W związku z dużym zainteresowaniem prosimy o telefoniczną rezerwację terminu - 76 8728718.

Ogłaszamy kolejne konkursy grantowe

2020-03-03 (127 dni temu)

Stowarzyszenie „Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Kaczawskie” informuje, że w dniu dzisiejszym ogłosiło kolejne nabory.

Tym razem zapraszamy organizacje pozarządowe do aplikowania w ramach następujących konkursów grantowych:

· 5/2020/G - Rozwój i wsparcie lokalnej oferty kulturalno –edukacyjnej,

· 6/2020/G – Zachowanie dziedzictwa kulturowego i przyrodniczego regionu – operacje związane z zachowaniem dziedzictwa przyrodniczego i/lub sprzyjających ochronie środowiska i klimatu,

· 7/2020/G – Zachowanie dziedzictwa kulturowego i przyrodniczego regionu – inicjatywy służące zachowaniu dziedzictwa kulturowego.

Geopark Kraina Wygasłych Wulkanów atrakcją Targów Turystycznych we Wrocławiu

2020-03-02 (128 dni temu)

W dniach od 28 lutego do 1 marca br. odbyła się 12. edycja Międzynarodowych Targów Turystyki i czasu wolnego na wrocławskim Stadionie. Stowarzyszenie „Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Kaczawskie” otrzymało do dyspozycji stoisko pod szyldem Dolnego Śląska, dzięki czemu przez trzy dni mogliśmy promować Geopark Kraina Wygasłych Wulkanów, nasze lokalne atrakcje, zabytki, ofertę warsztatową, ofertę noclegową i gastronomiczną oraz Sudecką Zagrodę Edukacyjną w Dobkowie.

POSZUKUJEMY PRACOWNIKA INTERWENCYJNEGO

2020-02-27 (132 dni temu)

Zarząd STOWARZYSZENIA „LOKALNA GRUPA DZIAŁANIA PARTNERSTWO KACZAWSKIE” ogłasza konkurs na stanowisko:
SPECJALISTA DS. Organizacyjno-Promocyjnych -  wynagrodzenie subsydiowane z Urzędu pracy - pracownik interwencyjny lub stażysta.

Praca biurowa od poniedziałku do piątku w godz. 7:00-15:00 w biurze Stowarzyszenia „Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Kaczawskie”,

Mściwojów 54, 59-407 Mściwojów.
-Nazwa stanowiska: pracownik biurowo-administracyjny.
-Czas trwania stażu – 6 miesięcy, z możliwością zatrudnienia na stanowisku specjalista ds. organizacyjno-promocyjnych.
-Wymagania: wykształcenie wyższe, znajomość języka angielskiego, prawo jazdy kat B.

Jesteś zainteresowany zadzwoń: 76-872-87-18 lub skontaktuj się z Powiatowym Urzędem Pracy w Jaworze.

Zaproszenie na spotkania dotyczące konkursów grantowych

2020-02-26 (133 dni temu)

Stowarzyszenie „Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Kaczawskie” zaprasza na spotkania informacyjno-konsultacyjne dla przedstawicieli organizacji pozarządowych, które mogą ubiegać się o środki w ramach konkursów grantowych:

· 5/2020/G - Rozwój i wsparcie lokalnej oferty kulturalno –edukacyjnej,

· 6/2020/G – Zachowanie dziedzictwa kulturowego i przyrodniczego regionu – operacje związane z zachowaniem dziedzictwa przyrodniczego i/lub sprzyjających ochronie środowiska i klimatu,

· 7/2020/G – Zachowanie dziedzictwa kulturowego i przyrodniczego regionu – inicjatywy służące zachowaniu dziedzictwa kulturowego.

Obszar naszej LGD jest dość duży, więc aby ułatwić dostęp wszystkim zainteresowanym, odbędą się dwa takie same spotkania: we wtorek 3 marca w Złotoryi, a w środę 4 marca w Bolkowie w godz. 12.00 -15.00.

Zgłoszenia udziału w spotkaniu przyjmujemy telefonicznie: tel. 76 872 87 18 oraz na adres e-mail: lgd.kaczawskie@gmail.com

Spotkanie współfinansowane ze środków Unii Europejskiej z EFRROW, działanie M19 „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach Inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, poddziałanie 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”.