Europejski Fundusz Rolny na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie. Operacja pn. Prowadzenie strony internetowej na potrzeby realizacji LSR, w tym w szczególności zamieszczania na tej stronie Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania M19 Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach Inicjatywy LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, poddziałanie 19.4 Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji

Wdrażaj z nami lokalną strategię rozwoju
na lata 2016-2023

założenia projektu

PUNKT INFORMACYJNO-KONSULTACYJNY

ds. Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2016 - 2023 

Informujemy, że w siedzibie Stowarzyszenia "Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Kaczawskie" w Mściwojowie 54 prowadzony jest punkt konsultacyjny dla potencjalnych beneficjentów Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2016-2023.

Zapraszamy mieszkańców z obszaru działania LGD Partnerstwo Kaczawskie (gmina: Bolków, Krotoszyce, Legnickie Pole, Męcinka, Mściwojów, Paszowice, Pielgrzymka, Ruja, Świerzawa, Wądroże Wielkie, Zagrodno, Złotoryja wiejska, Miasto Wojcieszów, Miasto Złotoryja) do odwiedzenia punktu informacyjno - konsultacyjnego.

Punkt konsultacyjny dla potencjalnych beneficjentów otwarty w poniedziałek, wtorek i czwartek
w godzinach: 9.00 - 14.00  a w trakcie ogłoszenia naboru wniosków CODZIENNIE!

Uwaga!  W związku z dużym zainteresowaniem prosimy o telefoniczną rezerwację terminu - 76 8728718.

Dni Seniora 2019 we Wrocławiu - zaproszenie

2019-08-30 (81 dni temu)

Informujemy, że w terminie od 6 września do 6 października br. odbędą się we Wrocławiu Dni Seniora 2019. Koordynatorem wydarzenia jest Wrocławskie Centrum Seniora. W programie wiele ciekawych warsztatów, spotkań, koncertów, bali, spektakli, badań, porad, konsultacji itp. W załączniku pod artykułem - plik ze szczegółowymi informacjami i harmonogramem.

Wyjazd edukacyjny do Geoparku Przedgórze Sudeckie

2019-08-29 (82 dni temu)

Kaczawscy Liderzy wzięli udział w wyjeździe edukacyjnym do Geoparku Przedgórze Sudeckie. Wyjazd organizowany był w ramach Operacji własnej nr 1/2018/OW p.n. „Akademia Kaczawskich Liderów jako społeczny aspekt tworzonego Geoparku Kraina Wygasłych Wulkanów”.

Relacja z wyjazdu Seniorów do Zagrody Zielony Wulkan

2019-08-22 (88 dni temu)

Dnia 20 sierpnia br. pracownicy biura Stowarzyszenia LGD Partnerstwo Kaczawskie zorganizowali warsztaty aktywizujące w Zagrodzie Edukacyjnej Zielony Wulkan w Rzeszówku u państwa Marty i Macieja Zawierucha. Spotkanie pn. „Aktywnie i ekologicznie w Krainie Wygasłych Wulkanów” odbyło się w ramach realizacji operacji własnej LGD nr 2/2018/OW pn. „Kaczawska inicjatywa szansą na aktywizację i integrację osób zagrożonych wykluczeniem społecznym”. Było to już trzynaste z czternastu wydarzeń z tego projektu. Tym razem do udziału w wyjeździe zostali zaproszeni seniorzy i osoby z niepełnosprawnością w stopniu lekkim z gmin: Krotoszyce, Pielgrzymka, Zagrodno, Gmina Złotoryja i Miasto Złotoryja.

Zjazd warsztatowy „Jesteśmy aktywni” na zakończenie projektu „Kaczawska inicjatywa”

2019-08-12 (98 dni temu)

Informujemy, że w terminie 5-6 września 2019r. odbędzie się zjazd warsztatowy z noclegiem pn. „Jesteśmy aktywni” w ramach realizacji operacji własnej LGD pn. „Kaczawska inicjatywa szansą na aktywizację i integrację osób zagrożonych wykluczeniem społecznym”. Zjazd odbędzie się w Pałacu w Grobli (Gmina Paszowice) i stanowi punkt końcowy projektu, czyli ostatnie z czternastu przeprowadzonych już wydarzeń.
Do udziału w tym wydarzeniu zapraszamy wyłącznie uczestników projektu „Kaczawska inicjatywa”. Spośród przesłanych formularzy zgłoszeniowych, Zarząd LGD Partnerstwo Kaczawskie wyłoni 28 najaktywniejszych osób.