Europejski Fundusz Rolny na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie. Operacja pn. Prowadzenie strony internetowej na potrzeby realizacji LSR, w tym w szczególności zamieszczania na tej stronie Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania M19 Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach Inicjatywy LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, poddziałanie 19.4 Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji

Wdrażaj z nami lokalną strategię rozwoju
na lata 2016-2023

założenia projektu

PUNKT INFORMACYJNO-KONSULTACYJNY

ds. Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2016 - 2023 

Informujemy, że w siedzibie Stowarzyszenia "Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Kaczawskie" w Mściwojowie 54 prowadzony jest punkt konsultacyjny dla potencjalnych beneficjentów Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2016-2023.

Zapraszamy mieszkańców z obszaru działania LGD Partnerstwo Kaczawskie (gmina: Bolków, Krotoszyce, Legnickie Pole, Męcinka, Mściwojów, Paszowice, Pielgrzymka, Ruja, Świerzawa, Wądroże Wielkie, Zagrodno, Złotoryja wiejska, Miasto Wojcieszów, Miasto Złotoryja) do odwiedzenia punktu informacyjno - konsultacyjnego.

Punkt konsultacyjny dla potencjalnych beneficjentów otwarty w poniedziałek, wtorek i czwartek
w godzinach: 9.00 - 14.00  a w trakcie ogłoszenia naboru wniosków CODZIENNIE!

Uwaga!  W związku z dużym zainteresowaniem prosimy o telefoniczną rezerwację terminu - 76 8728718.

WEEKEND BEZ ŚNIEŻKI - spotkanie w Karkonoskim Parku Narodowym

2019-12-02 (47 dni temu)

A może nie na Śnieżkę?
W piątek 29 listopada br. w Karkonoskim Centrum Edukacji Ekologicznej w Szklarskiej Porębie Dyrekcja Karkonoskiego Parku Narodowego zorganizowała spotkanie z liderami organizacji działających w Kotlinie Jeleniogórskiej, by rozmawiać o tym jak przekonać gości, że oprócz Śnieżki i Szrenicy w Kotlinie Jeleniogórskiej i sąsiednich pasmach górskich jest wiele atrakcji i miejsc godnych odwiedzenia.

Krajowa Administracja Skarbowa przestrzega przed nielegalną sprzedażą napojów alkoholowych

2019-12-02 (47 dni temu)

UWAGA! Wystawcy!
Krajowa Administracja Skarbowa przestrzega przed nielegalną sprzedażą napojów alkoholowych na imprezach plenerowych!
Zakazuje się sprzedaży na naszym Jarmarku w Krotoszycach alkoholu:
-z niewiadomego źródła (bez banderoli),
-bez kasy fiskalnej,
-bez właściwej koncesji/zezwolenia!
Szczegóły w zał. piśmie i ulotce!

Konkursy podczas Kaczawskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego

2019-11-18 (61 dni temu)

Informujemy, że podczas tegorocznego Jarmarku zostaną przeprowadzone dwa konkursy: na „Najpiękniejsze stoisko na Jarmarku” oraz na „Pamiątkę świąteczną od Górala Kaczawskiego”. Nagrody i wyróżnienia będą z pewnością miłą formą podziękowania za aktywne zaangażowanie się w przygotowanie tego wspaniałego przedświątecznego spotkania.
W załączeniu – regulaminy konkursów.

13. Kaczawski Jarmark Bożonarodzeniowy - zaproszenie

2019-11-18 (61 dni temu)

Zarząd i pracownicy biura Stowarzyszenia „Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Kaczawskie” pragną zaprosić Państwa na XIII Kaczawski Jarmark Bożonarodzeniowy, który odbędzie się 8 grudnia br. w Zespole Pałacowo-Parkowym w Krotoszycach, od godz. 11.00.
Kaczawski Jarmark Bożonarodzeniowy to przede wszystkim wspólne przedświąteczne spotkanie, wspólne kolędowanie, ozdabianie pierników, możliwość obejrzenia ozdób świątecznych wykonanych dawnymi technikami ludowymi czy odwiedzanie stoisk z tradycyjnymi wyrobami kuchni staropolskiej i regionalnej. Zaprezentuje się wielu wystawców, lokalnych producentów, artystów i rękodzielników, a także Koła Gospodyń Wiejskich i one organizacje.