Europejski Fundusz Rolny na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie. Operacja pn. Prowadzenie strony internetowej na potrzeby realizacji LSR, w tym w szczególności zamieszczania na tej stronie Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania M19 Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach Inicjatywy LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, poddziałanie 19.4 Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji

Wdrażaj z nami lokalną strategię rozwoju
na lata 2016-2023

założenia projektu

PUNKT INFORMACYJNO-KONSULTACYJNY

ds. Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2016 - 2023 

Informujemy, że w siedzibie Stowarzyszenia "Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Kaczawskie" w Mściwojowie 54 prowadzony jest punkt konsultacyjny dla potencjalnych beneficjentów Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2016-2023.

Zapraszamy mieszkańców z obszaru działania LGD Partnerstwo Kaczawskie (gmina: Bolków, Krotoszyce, Legnickie Pole, Męcinka, Mściwojów, Paszowice, Pielgrzymka, Ruja, Świerzawa, Wądroże Wielkie, Zagrodno, Złotoryja wiejska, Miasto Wojcieszów, Miasto Złotoryja) do odwiedzenia punktu informacyjno - konsultacyjnego.

Punkt konsultacyjny dla potencjalnych beneficjentów otwarty w poniedziałek, wtorek i czwartek
w godzinach: 9.00 - 14.00  a w trakcie ogłoszenia naboru wniosków CODZIENNIE!

Uwaga!  W związku z dużym zainteresowaniem prosimy o telefoniczną rezerwację terminu - 76 8728718.

KOMUNIKAT

2020-03-13 (28 dni temu)

W związku z wprowadzeniem 12 marca 2020r. stanu zagrożenia epidemicznego podjęliśmy decyzję o zastosowaniu działań profilaktycznych, które mają ograniczyć rozprzestrzenianie się koronawirusa COVID-19.

W trosce o bezpieczeństwo pracowników Biura LGD oraz odwiedzających nas petentów prosimy o ograniczenie wizyt w Biurze LGD do absolutnie niezbędnego minimum.

W związku ze zbliżającym się terminem naborów wniosków grantowych poprzedzonym doradztwem bezpośrednim w biurze prosimy o elektroniczne przesyłanie wniosków do konsultacji.

Na dzień dzisiejszy nie mamy żadnych wytycznych, w jaki sposób i czy w ogóle będziemy przeprowadzać przyjmowanie wniosków. Prosimy więc śledzić naszą stronę i czekać na kolejne informacje o formie składania wniosków.

Wszystkie sprawy, które nie wymagają osobistego pojawienia się w Biurze, prosimy załatwić drogą telefoniczną lub drogą mailową: te. 768728718 lub e-mail: lgd.kaczawskie@gmail.com

Za zaistniałą sytuację przepraszamy.

Odbyły się spotkania informacyjno-konsultacyjne dotyczące grantów

2020-03-05 (36 dni temu)

W związku z ogłoszonymi naborami wniosków o powierzenie trzech grantów, biuro LGD Partnerstwo Kaczawskie zorganizowało dwa spotkania informacyjno – konsultacyjne przygotowujące do aplikowania w ramach działania 19.2 "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach Inicjatywy LEADER” dla przedsięwzięć: 1.2. Rozwój i wsparcie lokalnej oferty kulturalno – edukacyjnej – nr naboru 5/2020/G, 3.2. Zachowanie dziedzictwa kulturowego i przyrodniczego regionu – operacje związane z zachowaniem dziedzictwa przyrodniczego i/lub sprzyjających ochronie środowiska i klimatu – nr naboru 6/2020/G, 3.2. Zachowanie dziedzictwa kulturowego i przyrodniczego regionu – inicjatywy służące zachowaniu dziedzictwa kulturowego – nr naboru 7/2020/G.

Ogłaszamy kolejne konkursy grantowe

2020-03-03 (38 dni temu)

Stowarzyszenie „Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Kaczawskie” informuje, że w dniu dzisiejszym ogłosiło kolejne nabory.

Tym razem zapraszamy organizacje pozarządowe do aplikowania w ramach następujących konkursów grantowych:

· 5/2020/G - Rozwój i wsparcie lokalnej oferty kulturalno –edukacyjnej,

· 6/2020/G – Zachowanie dziedzictwa kulturowego i przyrodniczego regionu – operacje związane z zachowaniem dziedzictwa przyrodniczego i/lub sprzyjających ochronie środowiska i klimatu,

· 7/2020/G – Zachowanie dziedzictwa kulturowego i przyrodniczego regionu – inicjatywy służące zachowaniu dziedzictwa kulturowego.

Geopark Kraina Wygasłych Wulkanów atrakcją Targów Turystycznych we Wrocławiu

2020-03-02 (40 dni temu)

W dniach od 28 lutego do 1 marca br. odbyła się 12. edycja Międzynarodowych Targów Turystyki i czasu wolnego na wrocławskim Stadionie. Stowarzyszenie „Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Kaczawskie” otrzymało do dyspozycji stoisko pod szyldem Dolnego Śląska, dzięki czemu przez trzy dni mogliśmy promować Geopark Kraina Wygasłych Wulkanów, nasze lokalne atrakcje, zabytki, ofertę warsztatową, ofertę noclegową i gastronomiczną oraz Sudecką Zagrodę Edukacyjną w Dobkowie.