Europejski Fundusz Rolny na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie. Operacja pn. Prowadzenie strony internetowej na potrzeby realizacji LSR, w tym w szczególności zamieszczania na tej stronie Planu Komunikacji współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania M19 Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach Inicjatywy LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, poddziałanie 19.4 Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji

Wdrażaj z nami lokalną strategię rozwoju
na lata 2016-2023

założenia projektu

PUNKT INFORMACYJNO-KONSULTACYJNY

ds. Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2016 - 2023 

Informujemy, że w siedzibie Stowarzyszenia "Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Kaczawskie" w Mściwojowie 54 prowadzony jest punkt konsultacyjny dla potencjalnych beneficjentów Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2016-2023.

Zapraszamy mieszkańców z obszaru działania LGD Partnerstwo Kaczawskie (gmina: Bolków, Krotoszyce, Legnickie Pole, Męcinka, Mściwojów, Paszowice, Pielgrzymka, Ruja, Świerzawa, Wądroże Wielkie, Zagrodno, Złotoryja wiejska, Miasto Wojcieszów, Miasto Złotoryja) do odwiedzenia punktu informacyjno - konsultacyjnego.

Punkt konsultacyjny dla potencjalnych beneficjentów otwarty w poniedziałek, wtorek i czwartek
w godzinach: 9.00 - 14.00  a w trakcie ogłoszenia naboru wniosków CODZIENNIE!

Uwaga!  W związku z dużym zainteresowaniem prosimy o telefoniczną rezerwację terminu - 76 8728718.

UWAGA! W związku z zagrożeniem epidemiologicznym chorobą zakaźną COVID-19, wywołaną przez wirus SARS-CoV -2, biuro LGD Partnerstwo Kaczawskie przechodzi na pracę zdalną – z dyżurami pracowników w biurze Stowarzyszenia.
W sprawach pilnych beneficjenci będą przyjmowani codziennie w godz. 8.00-12.00, pozostałe sprawy prosimy przekazywać pracownikom telefonicznie (76 8728718) lub mailowo (lgd.kaczawskie@gmail.com). Pracujemy codziennie od poniedziałku do piątku do godziny 15.00.

POSZUKUJEMY PRACOWNIKA INTERWENCYJNEGO

2021-04-06 (15 dni temu)

Zarząd STOWARZYSZENIA „LOKALNA GRUPA DZIAŁANIA PARTNERSTWO KACZAWSKIE” ogłasza konkurs na stanowisko:
specjalista ds. organizacyjno-promocyjnych - wynagrodzenie subsydiowane z Urzędu pracy - pracownik interwencyjny.

Życzenia wielkanocne

2021-04-01 (20 dni temu)

Konkurs na Geogadżet Geoparku Kraina Wygasłych Wulkanów

2021-03-23 (29 dni temu)

Zarząd Stowarzyszenia „Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Kaczawskie” ogłasza konkurs na „Geogadżet Geoparku Kraina Wygasłych Wulkanów”.

LGD Partnerstwo Kaczawskie – dotychczasowa realizacja projektów, nowe nabory oraz szansa na dodatkowe środki!

2021-03-17 (35 dni temu)

Pomimo pandemii i wielu utrudnień z nią związanych, Stowarzyszenie „Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Kaczawskie” realizuje założony Plan Komunikacji zgodnie z zaplanowanym Harmonogramem na 2021r. Zapowiada się kolejny pracowity i ciekawy rok.
Biuro LGD aktualnie realizuje od jesieni 2020 r. projekt współpracy 7 Lokalnych Grup Działania z Dolnego Śląska pn. „Marki Lokalne Dolnego Śląska – tworzone z pasją”. W ramach tego działania biuro rozdysponowało 40 drewnianych Geopółek pośród lokalnych galerii, pensjonatów, restauracji, hoteli, punktów informacji turystycznej i zagród edukacyjnych z obszaru LGD. Geopółki okazały się świetną formą reklamy lokalnych wyrobów oraz formą promocji Geoparku Kraina Wygasłych Wulkanów. W ramach tego projektu biuro pracuje również nad Katalogiem produktów lokalnych, a niebawem zostanie ogłoszony konkurs na Geogadżety.